Logo Omega Bruk

Ponad 1800 wykonanych prac!

Usługi

Ogrodzenia

Montaż ogrodzeń - OmegaBruk

MONTAŻ OGRODZEŃ, BRAM oraz FURTEK

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM DZIAŁEM OGRODZEŃ I ZAPYTAJ O WYCENĘ

Wycena jest 

ZA DARMO

GWARANTUJEMY NAJNIŻSZE CENY USŁUG, PROPONUJEMY ROZWIĄZANIA NA KAŻDĄ KIESZEŃ

Interesuje Ciebie montaż ogrodzenia? Dobrze trafiłeś! 

ZADZWOŃ

tel. 500 165 825

i zapytaj o dokładną wycenę 

Poza układaniem kostki brukowej posiadamy niezależne brygady, które zajmują się tylko montażem ogrodzeń. Nieważne czy jest to ogrodzenie panelowe, klinkierowe, wylewane z betonu czy z sztachety drewniane. Potrafimy wykonać każde ogrodzenie. Dodatkowo posiadamy własną spawalnie oraz lakiernie. Elementy metalowe są ocynkowane i pomalowane proszkowo. 

Zasięg naszej działalności skupia się głównie wokół: Grodziska Mazowieckiego, Pruszkowa, Błonia, Jaktorowa, Ożarowa Mazowieckiego, Żelechowa, Nadarzyna, Nowej i Starej Wsi, Piastowa, Radziejowic itp.

Ogrodzenie panelowe to rodzaj ogrodzenia składający się z metalowych paneli, które są montowane na słupkach. Każdy panel to metalowa rama wypełniona drutem lub siatką, tworzącą prostokątną lub kwadratową strukturę. Panele są łączone ze sobą, tworząc trwałą barierę.

Zalety ogrodzenia panelowego:

  1. Trwałość: Metalowe panele są odporne na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.
  2. Bezpieczeństwo: Mocna konstrukcja zapewnia dobrą ochronę przed intruzami.
  3. Łatwość montażu: Panele można szybko i łatwo zamontować, co oszczędza czas i koszty.
  4. Estetyka: Dostępne w różnych wzorach i kolorach, mogą być estetycznym elementem otoczenia.
  5. Niski koszt utrzymania: Nie wymagają częstych napraw ani konserwacji.
Koszt wykonania 1 mb ogrodzenia panelowego (panel h=154 cm, płyta na podmurówkę h=20 cm) wynosi od 120 zł – 170 zł/mb w zależności od długości ogrodzenia. Czym ogrodzenie będzie dłuższe, cena jednostkowa będzie niższa.

Zalety ogrodzenia z betonowych pustaków ogrodzeniowych:

  1. Trwałość: Betonowe pustaki są niezwykle wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne, co sprawia, że ogrodzenie jest długowieczne.
  2. Stabilność: Solidna konstrukcja zapewnia doskonałą stabilność i odporność na uszkodzenia mechaniczne.
  3. Bezpieczeństwo: Grube i ciężkie pustaki tworzą solidną barierę, która skutecznie zabezpiecza posesję przed intruzami.
  4. Estetyka: Dostępne w różnych kolorach i fakturach, pozwalają na tworzenie atrakcyjnych wizualnie ogrodzeń.
  5. Izolacja akustyczna: Betonowe pustaki mogą skutecznie tłumić hałas, co jest korzystne w ruchliwych okolicach.

Przęsła mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak stal, aluminium, drewno, co pozwala na dostosowanie wyglądu ogrodzenia do indywidualnych preferencji.


Koszt wykonania 1 mb ogrodzenia z pustaków betonowych 50 cm wynosi od ok. 1800 zł – 2300 zł/mb w zależności od długości ogrodzenia, producenta wybranego pustaka. Poza pustakami standardowymi długości 50 cm są pustaki szczotkowane, łupane, z betonu architektonicznego oraz pustaki dochodzące nawet do 120 cm długości

Koszt bramy suwanej 400 cm z profilami poziomymi ocynkowanej i pomalowanej proszkowo wraz z montażem to ok. 11.500 zł. Koszt montażu furtki to koszt ok. 2.900 zł

Montaż napędów, domofonów, automatyki wykonują dla nas zewnętrzne zaprzyjaźnione firmy. Zainteresowany? Skontaktuj się – 500 165 825

Współprace

Firma OmegaBruk współpracuje z firmami:
 Joniec, Semmelrock, Polbruk, Budokrusz (Vestone), Libet, Brukbet, Jadar, Kostbet, Stargres, Zoya, Limone, Cerrad, Drogbruk, Galabeton, Tubądzin

Ważne

Ogrodzenie oraz kostkę brukową wykonuje się na koniec inwestycji. Na tym etapie już dobrze wiesz, jak dużo zależy od wykonawcy. Nasze doświadczenie oraz umiejętności szlifujemy od 2008 roku. Za nami stoi prawie 2000 zadowolonych klientów. Dołącz do nich ! 

Zapraszamy ! Montaż ogrodzeń, bram oraz furtek wykonujemy w okolicach Grodziska Mazowieckiego, Pruszkowa, Owczarni, Jaktorowa, Mszczonowa, Magdalenki, Piaseczna, Konstancina, Komorowa, Błonia, Ożarowa Mazowieckiego

Jakie są ceny kompleksowego układania kostki brukowej?

(kostka brukowa, transport, korytowanie, cała podbudowa, robocizna itd.)
Ikona kostka

Od 170zł/m²

Kostki szare

Ikona kostka

Od 175zł/m²

Kostki kolorowe

Ikona kostka

Od 180zł/m²

Kostki cieniowane

Ikona kostka

Od 190zł/m²

Kostki z posypką granitową

Cena kompleksowego ułożenia kostki zawiera:

Dla uzyskania bardziej kompleksowej oferty, która obejmuje kostki szlachetne, płytki chodnikowe, płyty ażurowe oraz palisady, prosimy o kontakt z naszym biurem handlowym.

Powyższe ceny nie są ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Ceny netto. Ceny mogą ulec zmianie po zapoznaniu się z pracą w miejscu jej wykonywania.

Adres

Omegabruk sp. z o.o.
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Książenice ul. Mazowiecka 115B
NIP 529 184 72 76
KRS 0001007507

© 2024 OmegaBruk - kostka brukowa, układanie kostki. Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie: Fresh Pixel