Logo Omega Bruk

Ponad 1800 wykonanych prac!

Usługi

Cennik usług

Układanie kostki brukowej - OmegaBruk

CENY UKŁADANIA KOSTKI BRUKOWEJ

SZANOWNY KLIENCIE – NIGDY NIE POBIERAMY ŻADNYCH ZALICZEK – PRZYJAZD NASZEGO KONSULTANTA,
DORADZTWO TECHNICZNE ORAZ WYCENA JEST

ZA DARMO

GWARANTUJEMY NAJNIŻSZE CENY USŁUG, PROPONUJEMY ROZWIĄZANIA NA KAŻDĄ KIESZEŃ

Jeśli trafiłeś tutaj, to zapewne interesuje Cię poznanie kosztów i cen układania kostki brukowej.

Jak przy większości prac budowlanych, dokładny koszt można poznać po przeprowadzeniu wizji lokalnej na miejscu planowanej inwestycji. Jednak postaramy się przybliżyć Państwu koszty kompleksowej ceny układania kostki brukowej.

Na wstępie, jednak, muszą Państwo wiedzieć, co ma wpływ na koszt całej inwestycji.

Tutaj, w kolejności od najtańszych, rozróżniamy kostki szare (bez pigmentu), jednokolorowe, cieniowane (tzw. colormix), z posypką granitową (tzw. płukane), kostki postarzane (tzw. obijane), oraz różnego rodzaju nowości (lakierowane, teflonowane itp.).

U nas standardem jest stosowanie podbudowy z kamienia na podjazdach oraz stabilizacja cementowo-piaskowa. Kamień jest zagęszczany za pomocą zagęszczarki o masie 500 kg, co gwarantuje jego prawidłowe ułożenie. Oczywiście, w przypadku ruchu ciężkiego zaleca się stosowanie innych rodzajów podbudowy. Dodatkowo, można używać geowłóknin o gramaturze co najmniej 120 g/m2, co zmniejsza prawdopodobieństwo powstawania kolein.

Im dalej miejsce inwestycji znajduje się od zakładu produkcyjnego, tym wyższy koszt.

Kostki drobne oraz płyty wielkogabarytowe, które wymagają użycia specjalistycznych przyssawek pneumatycznych, mogą być droższe w kwestii układania.

Układanie prostych fragmentów, takich jak podjazd czy droga, jest tańsze niż układanie elementów bardziej złożonych, na przykład opasek wokół budynku czy paska oddzielającego zieleń w ogrodzie.

Zasięg naszej działalności skupia się głównie wokół: Grodziska Mazowieckiego, Pruszkowa, Błonia, Jaktorowa, Ożarowa Mazowieckiego, Żelechowa, Nadarzyna, Nowej i Starej Wsi, Piastowa, Radziejowic itp.

Współprace

Firma OmegaBruk współpracuje z firmami:  Semmelrock, Polbruk, Budokrusz (Vestone), Libet, Brukbet, Jadar, Kostbet, Stargres, Zoya, Limone, Cerrad, Drogbruk, Galabeton, Tubądzin

Ważne

Ostatnio otrzymujemy od klientów informacje o „dziwnych” ofertach, gdzie sama cena kompleksowego układania kostki brukowej jest atrakcyjna, ale pojawia się wiele podejrzanych dopłat. Nasza oferta zawsze obejmuje kompleksową cenę układania kostki brukowej, cenę układania obrzeży (jeśli jest to konieczne), cenę układania krawężników (jeśli są wymagane), i… to wszystko 🙂. Oczywiście, przy tarasach może być konieczne uwzględnienie stopni, a jeśli klient chce zamontować kosze rynnowe, możemy doliczyć koszty odwodnienia rynien, jednak nie ma u nas dodatkowych pozycji takich jak odprowadzenie palet do fabryki czy jakiekolwiek inne niespodziewane dopłaty.

Co więcej, rozliczenie opiera się na rzeczywistej powierzchni położonej nawierzchni. Docinki, straty materiałowe czy ubytki klienta nie są brane pod uwagę!

Jakie są ceny kompleksowego układania kostki brukowej?

(kostka brukowa, transport, korytowanie, cała podbudowa, robocizna itd.)
Ikona kostka

Od 170zł/m²

Kostki szare

Ikona kostka

Od 175zł/m²

Kostki kolorowe

Ikona kostka

Od 180zł/m²

Kostki cieniowane

Ikona kostka

Od 190zł/m²

Kostki z posypką granitową

Cena kompleksowego ułożenia kostki zawiera:

Dla uzyskania bardziej kompleksowej oferty, która obejmuje kostki szlachetne, płytki chodnikowe, płyty ażurowe oraz palisady, prosimy o kontakt z naszym biurem handlowym.

Powyższe ceny nie są ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Ceny netto. Ceny mogą ulec zmianie po zapoznaniu się z pracą w miejscu jej wykonywania.

Adres

Omegabruk sp. z o.o.
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Książenice ul. Mazowiecka 115B
NIP 529 184 72 76
KRS 0001007507

© 2024 OmegaBruk - kostka brukowa, układanie kostki. Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie: Fresh Pixel