OmegaBruk - sprzedaż i układanie kostki brukowej


Idź do treści

Semmelrock

Cennik kostki

Semmelrock Stein+Design

Firma Semmelrock powstała 50 lat temu jako przedsiębiorstwo rodzinne. Od 1996 roku jest firmą międzynarodową i częścią grupy Wieneberger.
Do 1996 roku Semmelrock rozwijał swój potencjał na rynku austriackim. W 1997 roku rozpoczął ekspansję na rynki zagraniczne, uruchamiając zakład produkcyjny na Węgrzech. Dziś produkuje wyroby w: Austrii, Chorwacji, Bułgarii, Słowacji, Słowenii, Rumuni, na Węgrzech, w Czechach i Polsce.
Ponieważ popyt na wysokiej jakości kostki brukowe i płyty jest wciąż wysoki, w najbliższych latach Semmelrock uruchomi 6 nowych zakładów produkcyjnych w Europie.
"Wysoka jakość produktów to dewiza naszej działalności- - wyjaśnia Robert F. Holzer, Dyrektor Generalny Semmelrock International. "Semmelrock jest wiodącą firmą na rynku. Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy produkty o najwyższej jakości i fascynującym wzornictwie. Znalazły one uznanie na naszym rynku - w Europie Środkowej".
Atutem Semmelrock jest także silna pozycja na rynkach regionalnych. W odpowiedzi na wymagania lokalnych Klientów - zakłady produkcyjne Semmelrock powstają na terenie każdego kraju, w którym działamy. Kostki brukowe produkują z regionalnych surowców. Ich charakter uwzględnia nie tylko warunki pogodowe, w danym kraju, ale także lokalną specyfikę architektury i krajobrazu.
50 lat tradycji i doświadczeń pomaga śmiało budować przyszłość.

kostka brukowa

PROMOCJA NA WYROBY FIRMY

TYLKO DO 31.10.2014 r.
NA WSZYSTKIE WYROBY Z CENNIKA UDZIELAMY RABATU W WYSOKOŚĆI
15 %
ŚPIESZ SIĘ I NIE PRZEPŁACAJ !!!

kostka brukowa


AKTUALNY NA 2014 ROK cennik wyrobów Semmelrock
plik w formacie pdf - rozmiar 6,65 MB

Katalog wyrobów Semmelrock
plik w formacie pdf - rozmiar 8,18 MB


Powrót do treści | Wróć do menu głównego