Promocje

Czy mogą Państwo zarobić na tym, że położyliście sobie kostkę brukową?
TAK !

Dla naszych klientów mamy do zaoferowania wyjątkową akcję promocyjną „1 zł/m2”. W branży brukarskiej jest naturalne, że nowych klientów zdobywa się z polecenia starych klientów. Po rzetelnie wykonanej usłudze kontakt do firmy brukarskiej bierze sąsiad, ktoś z rodziny itd. W naszej firmie za takie „polecenie” istnieje możliwość zwrotu do 100% kosztów poniesionych z inwestycją*. Po skorzystaniu z naszych usług każdy kolejny klient który powoła się na Państwa i również skorzysta z naszych usług sprawi, że zaczną Państwo zarabiać – dokładnie 1 zł za każdy metr kwadratowy.
Np: jeżeli po ułożeniu i rozliczeniu inwestycji u Państwa zgłosi się do nas wasz sąsiad i powołując się na Państwa będzie chciał ułożyć 150 m2 kostki to my wypłacamy wam 150 zł
.

* Za każdy metr kostki brukowej ułożonej i rozliczonej z osobą która została skierowana przez Państwa firma OmegaBruk wypłaca 1 zł. Maksymalna kwota zwrotu wynosi równowartość kosztów poniesionej inwestycji. W sprawie szczegółów akcji prosimy o kontakt z naszym biurem.