OmegaBruk - sprzedaż i układanie kostki brukowej


Idź do treści

Libet

Cennik kostki

Libet S.A.

Libet S.A. to wiodący na polskim rynku producent kostki brukowej i innych betonowych materiaów nawierzchniowych. Spółka jest liderem polskiego rynku w segmencie kostki brukowej premium, z udziałem wynoszącym 30%, oraz drugim graczem na rynku kostki brukowej ogółem, z udziałem w rynku na poziomie ok. 21%. Produkty segmentu premium są skierowane głównie do osób indywidualnych, natomiast z segmentu standardowego i przemysłowego głównie zaspokajają popyt wynikający z realizowanych inwestycji infrastrukturalnych. W ofercie Spółki znajdują się także płyty tarasowe z linii Libet Impressio, płyty kamienne z linii Libet Patio oraz produkty przemysłowe m.in. krawężniki i obrzeża, kostki i płyty betonowe, płyty ażurowe oraz palisady.
Spó
łka prowadzi obecnie produkcję w 14 zakładach produkcyjnych na 24 liniach produkcyjnych. Łączne moce produkcyjne wszystkich ww. zakładów wynoszą ok. 14 mln m2 w skali roku (w przeliczeniu na kostkę standardową). Zakłady produkcyjne Libet S.A. wyróżniają się wysokim poziomem automatyzacji procesów produkcyjnych. Grupa prowadzi produkcję w oparciu o nowoczesne technologie, wysokiej jakci surowce oraz przy zachowaniu wyjątkowej dbało?ci o aspekty bezpieczeństwa pracy.
Zak
łady produkcyjne Spółki zlokalizowane są w regionach o największym popycie na kostkę brukową. Pozwala to na optymalizację kosztową – transport produktów z segmentu przemysłowego jest opłacalny w promieniu ok. 150 km od zakładu, a produktów z segmentu standardowego w promieniu ok. 250 km.
Libet posiada równie
ż stabilną i zdywersyfikowaną sieć dystrybucji opartą przede wszystkim o najbardziej rozpoznawalną wśród producentów wibroprasowanych wyrobów betonowych w Polsce sieć Autoryzowanych Punktów Sprzedaży, Spółka prowadzi także sprzedaż bezpośrednią skierowaną do firm zajmujących się budownictwem drogowym oraz do hurtowni i firm ogólnobudowlanych.Jako jeden z nielicznych producentów kostki brukowej w Polsce, Libet stymuluje popyt poprzez oferowanie usług projektowania i aranżacji posesji.

PROMOCJA NA WYROBY FIRMY

TYLKO DO 31.10.2014 r.
NA WSZYSTKIE WYROBY Z GRUPY DECCO, ELEGANTE, ANTICO, COLORMIX UDZIELAMY RABATU W WYSOKOŚĆI
28 %
ŚPIESZ SIĘ I NIE PRZEPŁACAJ !!!Cennik wyrobów LIBET
po kliknięciu na cennik zostaną Państwo przekierowani na wirtualny cennik firmy Libet


Katalog wyrobów LIBET
po kliknięciu na cennik zostaną Państwo przekierowani na wirtualny cennik firmy Libet


Powrót do treści | Wróć do menu głównego