Cennik kostki Semmelrock

sem_logo_weiss

CENY KOSTKI BRUKOWEJ SEMMELROCK

Firma Semmelrock powstała 50 lat temu jako przedsiębiorstwo rodzinne. Od 1996 roku jest firmą międzynarodową i częścią grupy Wieneberger.
Do 1996 roku Semmelrock rozwijał swój potencjał na rynku austriackim. W 1997 roku rozpoczął ekspansję na rynki zagraniczne, uruchamiając zakład produkcyjny na Węgrzech. Dziś produkuje wyroby w: Austrii, Chorwacji, Bułgarii, Słowacji, Słowenii, Rumuni, na Węgrzech, w Czechach i Polsce.
Ponieważ popyt na wysokiej jakości kostki brukowe i płyty jest wciąż wysoki, w najbliższych latach Semmelrock uruchomi 6 nowych zakładów produkcyjnych w Europie.
„Wysoka jakość produktów to dewiza naszej działalności- – wyjaśnia Robert F. Holzer, Dyrektor Generalny Semmelrock International. „Semmelrock jest wiodącą firmą na rynku. Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy produkty o najwyższej jakości i fascynującym wzornictwie. Znalazły one uznanie na naszym rynku – w Europie Środkowej”.

 

kostka_brukowa_3p003_1_03

 


Atutem Semmelrock jest także silna pozycja na rynkach regionalnych. W odpowiedzi na wymagania lokalnych Klientów – zakłady produkcyjne Semmelrock powstają na terenie każdego kraju, w którym działamy. Kostki brukowe produkują z regionalnych surowców. Ich charakter uwzględnia nie tylko warunki pogodowe, w danym kraju, ale także lokalną specyfikę architektury i krajobrazu.
50 lat tradycji i doświadczeń pomaga śmiało budować przyszłość. Poniżej w cenniku znajdują się ceny kostki brukowej Semmelrock 2015

PROMOCJA NA WYROBY FIRMY

TYLKO DO 30.01.2021 r.
NA WSZYSTKIE WYROBY Z CENNIKA UDZIELAMY RABATU W WYSOKOŚĆI

15 %

ŚPIESZ SIĘ I NIE PRZEPŁACAJ !!!

 

Semmelrock_katalog

Katalog aktualny na rok 2020, katalog w formie e-book


 Semmelrock_cennik

 

Cennik aktualny na rok 2020, katalog w formie ebook