Cennik kostki Libet

logo_libet_nowe

CENY KOSTKI BRUKOWEJ LIBET

Libet S.A. to wiodący na polskim rynku producent kostki brukowej i innych betonowych materiaów nawierzchniowych. Spółka jest liderem polskiego rynku w segmencie kostki brukowej premium, z udziałem wynoszącym 30%, oraz drugim graczem na rynku kostki brukowej ogółem, z udziałem w rynku na poziomie ok. 21%. Produkty segmentu premium są skierowane głównie do osób indywidualnych, natomiast z segmentu standardowego i przemysłowego głównie zaspokajają popyt wynikający z realizowanych inwestycji infrastrukturalnych. W ofercie Spółki znajdują się także płyty tarasowe z linii Libet Impressio, płyty kamienne z linii Libet Patio oraz produkty przemysłowe m.in. krawężniki i obrzeża, kostki i płyty betonowe, płyty ażurowe oraz palisady.

 

p011_1_00p011_1_02p011_1_04

 


Spó
łka prowadzi obecnie produkcję w 14 zakładach produkcyjnych na 24 liniach produkcyjnych.Łączne moce produkcyjne wszystkich ww. zakładów wynoszą ok. 14 mln m2 w skali roku (w przeliczeniu na kostkę standardową). Zakłady produkcyjne Libet S.A. wyróżniają się wysokim poziomem automatyzacji procesów produkcyjnych. Grupa prowadzi produkcję w oparciu o nowoczesne technologie, wysokiej jakci surowce oraz przy zachowaniu wyjątkowej dbałości o aspekty bezpieczeństwa pracy.
Zak
łady produkcyjne Spółki zlokalizowane są w regionach o największym popycie na kostkębrukową. Pozwala to na optymalizację kosztową – transport produktów z segmentu przemysłowego jest opłacalny w promieniu ok. 150 km od zakładu, a produktów z segmentu standardowego w promieniu ok. 250 km.
Libet posiada równie
ż stabilną i zdywersyfikowaną sieć dystrybucji opartą przede wszystkim o najbardziej rozpoznawalną wśród producentów wibroprasowanych wyrobów betonowych w Polsce sieć Autoryzowanych Punktów Sprzedaży, Spółka prowadzi także sprzedaż bezpośredniąskierowaną do firm zajmujących się budownictwem drogowym oraz do hurtowni i firm ogólnobudowlanych. Poniżej w cenniku znajdują się ceny kostki brukowej Libet 2015

PROMOCJA NA WYROBY FIRMY

TYLKO DO 30.01.2021 r.
NA WSZYSTKIE WYROBY Z GRUPY DECCO, ELEGANTE, ANTICO, COLORMIX UDZIELAMY RABATU W WYSOKOŚĆI
28 %

ŚPIESZ SIĘ I NIE PRZEPŁACAJ

katalog-miniatura-228x250

Katalog aktualny na 2020 rok, format pdf, rozmiar 53 MB

 cennik 20172018

Cennik aktualny na 2020 rok, format pdf, rozmiar 33 MB